Domek Szarotka w Zakopanem

Szarotka to wyjątkowy okaz kwiatu kojarzony w głównej mierze z Zakopanem oraz jego najbliższymi okolicami, z Podhalem. Równie wyjątkowy jest drewniany domek o nazwie Szarotka. Jeden z kilku domków wykonanych z drewna, które warte są szczególnego zainteresowania.

Domek ten posiada bardzo korzystną lokalizację. Znajduje się on bowiem w odległości około 10 minut od centrum miasta. Bez wątpienia jest to obiekt, który wart jest bliższego poznania i wart jest wzięcia pod uwagę podczas planowania swojego pobytu pod Tatrami. Domek ten jest przeznaczony dla około 6 osób. Znajduje się on w jednej z najstarszych dzielnic miasta, czyli w Olczy. Do dyspozycji gości są aż trzy sypialnie oraz dwie łazienki. Ponadto oczywiście mowa jest o salonie oraz aneksie kuchennym. Każde z pomieszczeń jest kompleksowo wyposażone, a zatem żadnemu z przybywających doń gości na pewno niczego nie może zabraknąć. Salon posiada wyjście na balkon, aczkolwiek nie można również nie wspomnieć o tym, że z każdej sypialni można wyjść na odrębny taras widokowy.

Domek można rezerwować przez cały rok, posiada on swoje ogrzewanie w systemie podłogowym. Elementem nieodzownym jest oczywiście bezpłatne miejsce parkingowe jak również miejsce na grilla. Nie można pominąć takiego faktu, jakim jest możliwość przybycia do owego domku wraz ze swoim pupilem. To bez wątpienia element, na który liczy bardzo wiele osób szukających miejsca pobytowego na czas swojego urlopu.

Na temat tego domku jak również na temat wielu innych drewnianych obiektów na terenie Zakopanego można dowiedzieć się znacznie więcej korzystając ze strony internetowej https://zakopaneapartamenty.net/domki-zakopane/. Te informacje na pewno mogą rozwiać wszelkie wątpliwości i mogą podpowiedzieć, jaki obiekt będzie tym, do którego warto zajrzeć podczas swojego wypoczynku wakacyjnego lub też w okresie zimowych ferii. Zarówno ten domek drewniany jak i wiele innych to obiekty warte zainteresowania. Wszakże ilość osób tu przybywających jest naprawdę bardzo duża.