Kupujemy nieruchomości na kredyt

Jeśli chcemy zakupić dom albo mieszkanie to czekają nas spore wydatki, ale co mamy zrobić, jeśli nie mamy takich pieniędzy? Rozwiązaniem, które jest nam potrzebne będzie kredyt hipoteczny. Dzisiaj o kredyt jest o wiele trudniej, bo trzeba spełniać o wiele więcej warunków, ale jeśli skorzystamy z doradcy finansowego to on nam pomoże. To osoba doświadczona, która zna się bardzo dobrze na tym, co się obecnie dzieje na rynku finansowym.

To pozwala na znalezienie takiego banku, który ma dla nas najlepszą ofertę. Oprocentowanie banki mają dzisiaj na podobnym poziomie, ale jeszcze trzeba w to wliczyć prowizję czy ubezpieczenie. Musimy zliczać sobie wszystkie koszty, a wtedy nie będziemy mieć przykrych niespodzianek przy płaceniu. To nie jest kredyt gotówkowy tylko hipoteczny i jego spłacanie zajmie nam więcej czasu. Im mniej płacimy każdego miesiąca tym więcej pozostaje w naszym portfelu. Korzystając z pomoc doradcy finansowego na pewno będziemy bardzo zadowoleni. Wystarczy zgłosić się do doradcy finansowego ze stosownymi dokumentami, jeśli nie wiemy, co to ma być to zadzwońmy wcześniej, a się dowiemy.

Co dalej?

Teraz doradca finansowy musi poświecić trochę czasu i przeanalizować dokumenty. Będzie tym samym wiedział czy wszystko mamy czy trzeba jeszcze coś przynieść. Kolejny krok to będzie wysłanie wniosków do kilkudziesięciu banków. Te, które odpowiedzą i dadzą swoje oferty trzeba będzie znowu przeanalizować. Wybieramy te najlepsze, ale co ciekawe w naszym imieniu doradca finansowy może jeszcze negocjować warunki z bankiem. To oznacza, że uzyskamy jeszcze lepsze warunki kredytowe.

Można teraz wejść sobie na stronę kredyt hipoteczny Kraków i sprawdzić, w czym jeszcze może nam pomóc doradca finansowy. Kupując dom czy mieszkanie chcemy żeby kredyt był bardzo dla nas korzystny, dlatego pomoc doradcy finansowego jest niezastąpiona. Sami nigdy byśmy nie wynegocjowali takich warunków. Nie wiedzielibyśmy nawet jak mamy się za to wszystko zabrać, dlatego korzystajmy z pomocy specjalisty.