Najlepsze miejsce do nurkowania w Polsce

W naszym kraju znajdziemy przynajmniej kilka miejsc gdzie warto zejść pod wodę. Zobaczymy inny, piękny świat, dlatego warto się tam udać. Trzeba tylko wiedzieć, z kim się przygotować do takiej wyprawy i gdzie konkretnie pojechać.

Miejscem bardzo popularnym dla nurków jest Zakrzówek. Trzeba się spieszyć, ponieważ w planach jest zamkniecie tego miejsca nawet na półtora roku. Ma być przebudowany i przygotowany jeszcze bardziej pod turystykę.

W takim razie spieszymy się żeby pojechać i sprawdzić się w roli nurka. W Polsce sezon nie trwa długo, dlatego trzeba się cieszyć, jeśli zdążymy nauczyć się nurkować. Zakrzówek to miejsce idealne do nurkowania, które w odpowiednie sposób zostało przygotowane. Samo otoczenie zbiornika jest bardzo ładne, ale w zbiorniku jest równie pięknie. Mamy czystą wodę i mamy tam wiele atrakcji.

Zakrzówek nurkowanie

Pod wodą można będzie znaleźć między innymi samoloty, autobus czy wrak statku. To idealne miejsce żeby można było się nauczyć nurkować. Pod wodą znajduje się również tablica upamiętniająca Jana Pawła II, który w miejscu zalewu dawniej pracował. W zbiorniku znajdują się różne gatunki ryb i to w dużej ilości, a to wszystko dzięki temu, że nie można ich łowić. W tym miejscu można się zakochać, dlatego warto spróbować tam swoich sił. Najlepiej jechać na wyprawę z kimś, kto wcześniej się tym zajmował.

Możemy wtedy bezpiecznie zejść pod wodę, a ma to znaczenie przede wszystkim dla osób, które dopiero zaczynają przygodę z nurkowanie. Wtedy będą o wiele bardziej zadowolone, że mogą nauczyć się nurkować o wiele łatwiej. Te osoby, którą chcą zdążyć przed zamknięciem zalewu powinny odwiedzić stronę http://www.bestdivers.pl/wyprawy/zakrzowek-top-5-najlepszych-miejsc-nurkowych-polsce/ i zapisać się na wyjazd. Każdemu się tam podoba i każdy chce tam wracać. My na pewno będziemy mieć podobnie, dlatego nie ma, co czekać tylko trzeba szybko działać. Czysta woda, super klimat, a to wszystko w naszym pięknym kraju, a dokładniej w Krakowie. Tutaj trzeba po prosty być.