Podłoga drewniana lakierowana

Deski lakierowane są bardzo często wybierane przez wymagających klientów. Najbardziej popularne są deski Flooria, które pochodzą z polskich gatunków drzew. Te gatunki są w odpowiedni sposób wyselekcjonowane tak żeby trwałość desek była naprawdę bardzo wysoka.

Jest to w stu procentach deska lita, której długość dochodzi do dwóch metrów. Są to najdłuższe deki lite dostępne na rynku. To dzięki temu można będzie uzyskać bardzo dobre efekty, a na tym nam bardzo zależy. Deska przed lakierowaniem poddawana jest olejowaniu i wykorzystuje się do tego tylko naturalne składniki. To, dlatego taka deska jest całkowicie bezpieczna dla wszystkich domowników. Jeśli chodzi o lakier to mamy tutaj położonych aż siedem warstw, co daje niesamowicie wytrzymałą ochronę na długie lata.

Najlepsze deski podłogowe

Te deski są bezpieczna dla zdrowia i dla środowiska, a to ma dzisiaj bardzo duże znaczenie. Posiadają na to odpowiednie certyfikaty, które można sprawdzić w firmie Podłogi Drewniane, która mieści się w Łodzi. Taka podłoga jest bardzo łatwa w montażu, dlatego wielu klientów się na nią decyduje. Nie ma trwalszego materiału od deski, dlatego jeśli nie chcemy, co dwa lata wracać do zmiany podłogi to trzeba na to postawić, a będziemy o wiele bardziej zadowoleni. Firma ma na tyle dobrze przygotowaną ofertę żeby była w stanie zadowolić każdą osobę. Jeśli decydujemy się na drewniane podłogi to trzeba wybierać to, co najlepsze. Drewniane podłogi są na tyle praktycznie, że można je stosować w każdym pomieszczeniu. Pasują do nowoczesnych wnętrz jak i do starych domów. Warto sprawdzić jakiś ciekawy wzór do swojego domu, bo na pewno coś interesującego tam znajdziemy.

Podłogi lakierowane znajdziemy na stronie firmowej podłogi Łódź. Wystarczy poświecić kilka minut żeby wiedzieć, który rodzaj podłogi najbardziej nam się podoba i który warto kupić. Firma ma na pewno przygotowaną dla nas taką ofertę, jaka jest najlepsza, a nasze wnętrze będą się dzięki temu prezentowały wyjątkowo.